<--- Grįžti į online mokymus

Online mokymai „Kaip parašyti knygą savo vaikui“ 

Naujų mokymų pradžia - 2021m. sausio mėn. 18d.


     Ar teko kada nors savo vaikui ieškoti knygos? Akys bėgioja lentynomis – vis ne ta, ne ta, ir dar ne ta, o širdis nori kažko ypatingo. Juk knygą renki ne bet kam, o savo vaikui. Pasaulyje – labai daug knygų, bet kaip rasti tą, kuri įkvėptų mažą širdelę patikėti savimi, mylėti gyvenimą ir siekti svajonių? O gal ji dar neparašyta? Tyliai gyvena Tavo širdyje ir laukia, kol ją sukursi. Juk kas geriau, jei ne Tu, gali perduoti vaikui žinutę, kad jis yra toks mylimas, kad Tu dėl jo gali parašyti knygą...

Kodėl organizuoju šiuos online mokymus?

     Pameni  vaikystę, kai viskas buvo lengva ir aišku? Kai tikėjai  stebuklais, mojavai pagaliuku tarsi burtų lazdele ir žinojai, kad užaugęs padarysi kažką nepaprasto! Tas metas atėjo! Tu gali kaip vaikystėje nerti į linksmą gyvenimo nuotykį bei, mojuodamas rašikliu kaip burtų lazdele, sukurti stebuklą – parašyti knygą savo vaikui.

     O taip, žinau, greičiausiai dabar Tavo galvoje – minčių sukilimas. Vienos sako – „puiki mintis, Tu gali tai padaryti“, o kitos mintys rėkia – „gal pakvaišai, tai sudėtinga, tu gi ne rašytojas!“. Mano drauge, viskas ateina su įgūdžių tobulinimu. Net pats žinomiausias rašytojas pradėjo nuo to, kad pirmiausia išmoko rašyti raides. Pritariu – vienos knygos gimsta sunkiau, kitos lengviau, bet mes nekalbame apie bestselerius. Mes kalbame apie pirmąją knygą savo vaikui. Ir kas žino – jei labai stipriai tikėsi savo idėja, Tavo knyga gali patikėti ir leidėjai.

 

     Taip jau nutiko, kad esu išleidusi kelis šimtus įvairių vaikiškų knygučių. Tai ir pasakėlės, ir eilėraštukai, ir mokomosios knygelės vaikams. Tau turbūt pažįstami žurnalai vaikams „Nykštukas“ ir „Kutis“. Dalis šių leidinių iškeliavo į daugiau nei 19 pasaulio šalių. Paskutinis didelis projektas – „Kutis“ akademija, apie kurį netrukus sužinosite daugiau. Tad idėjų kūrimas nuo A iki Z, rašymas, darbas su knygomis  ir leidyba jau daugiau kaip 15 metų yra mano kasdieninė duona. Paskaičiavau – šiai veiklai paskyriau daugiau nei 25 000 savo gyvenimo valandų :)

     Šiandien esu pasiruošusi su Tavimi pasidalinti visa sukaupta kūrybine patirtimi. Online mokymuose žingsnis po žingsnio per 5 savaites padėsiu Tau sukurti knygą savo vaikui. Viską padarysime nuo idėjos iki realaus rezultato!

Registruokis nemokamai konsultacijai

 

Kaip vyks mokymai?

     Po registracijos visi online mokymų dalyviai būsite pakviesti į uždarą Facebook grupę. Joje kiekvieną rytą nuo pirmadienio iki penktadienio gausite po naują video įrašą. Kiekviename įraše rasite naują informaciją, papildančią savaitės temą, ir po vieną smagią užduotį. Tokiu būdu su kiekviena užduotimi kasdien žingsnis po žingsnio kursite knygą ir artėsite prie jos užbaigimo. Po įkeltais video galėsite užduoti klausimus ir gauti atsakymus. Taip pat, iš anksto suderintu laiku gausite asmenines konsultacijas. Jei ko nors nespėsite, turėsite šeštadienį bei sekmadienį nebaigtoms savaitės užduotims pabaigti.

Kiek laiko truks mokymai?

     Turėsime 5 koncentruoto darbo savaites, skirtas knygos sukūrimui:


   1-a savaitė skirta idėjų paieškai, vaiko „WAU taškų“ aptarimui. Pasirinksime savo būsimos knygos stilių, sužinosime, kaip sustiprinti kūrybiškumą. Pirmos savaitės rezultatas – kiekvienas iš Jūsų turėsite išgrynintą idėją, apie ką bus nauja knyga.   2-a savaitė – pradėsime rašyti juodraščius, kursime veikėjus ir jų charakterius, stiprinsime savo  idėją, sužinosime „sėkmingos istorijos“ pagrindus. O svarbiausia – mokysimės kurti taip, kad patiems būtų lengva ir smagu. Antros savaitės rezultatas – kiekvienas iš Jūsų turėsite būsimos knygos juodraštinį variantą.   3-a savaitė – pradėsime tekstų korektūras, šlifuosime sakinius, tekstų ilgius, stiprinsime veikėjų charakterius. Taip pat išbandysime Volto Disnėjaus trijų kėdžių taktiką bei panaudosime atsitraukimo metodą. Trečios savaitės rezultatas – kiekvienas iš Jūsų turėsite išgrynintą savo knygos juodraštį, paruoštą realizacijai.   4-a savaitė – imsimės knygos apipavidalinimo. Apgalvosime puslapių skaičių, aptarsime, kaip ir iš kur gauti tinkamas iliustracijas. Išbandysime lengvus ir linksmus iliustracijų darymo būdus, kurie – iš anksto perspėju – Jums ypač patiks. Sužinosite, kaip paprastai galima pasidaryti knygos maketą pačiam ir jį pasidarysite. Ketvirtos savaitės rezultatas – kiekvienas iš Jūsų turėsite knygos maketą, paruoštą spausdinimui.   5-a savaitė – knygos gimimo savaitė. Sužinosime, kokiais būdais knyga gali gimti ir išbandysime vieną iš jų. Sužinosime, kaip jaukiai ir nuoširdžiai galime pasidaryti savo pirmos knygos pristatymą šeimoje ar draugų rate. Penktos savaitės rezultatas – kiekvieno iš Jūsų ką tik gimusi pirmoji knyga.   O pabaigai – iškilmingas Jaunųjų rašytojų susitikimas ir kurso užbaigimas Zoom kambaryje. Apdovanojimai, plojimai, autografai, įspūdžiai ir pasidžiaugimas vieni kitais!

Registruokis nemokamai konsultacijai

 

Kiek kainuoja mokymai?

     Dėmesio! Kad naujieji 2021 metai būtų sėkmingi, visiems mokymų dalyviams dovanoju 50% nuolaidą. Tad jei turi idėjų ir nori parašyti knygą savo vaikui, pats naudingiausias laikas yra dabar. Rinkis vieną iš trijų variantų:

 Mini


Mini – susimoki už 1 savaitę, pasiimi pilną pirmos savaitės naudą  ir nusprendi, ar dalyvausi toliau. Jei taip, susimoki likusią dalį ir mokaisi „Kaip parašyti knygą savo vaikui“ likusias 4 savaites. Po pirmos savaitės, net jei neturėsi laiko tęsti kursų toliau, Tu išsigryninsi temą savo būsimai knygai, žinosi kelio nuorodas, ką daryti, kad ji taptų realybe. Papildomai gausi mano asmeninę pusvalandžio konsultaciją telefonu. Ji padės Tau judėti savo svajonės link. 


Midi


Midi – Tu ramiai dalyvauji mokymuose visas 5 savaites, kuri knygą savo vaikui, po kiekvienos temos gali užduoti Tau rūpimus klausimus bendroje grupėje ir gauti atsakymus. Plius gauni vieną mano asmeninę akademinės valandos konsultaciją telefonu iš anksto suderintu laiku, kurią galėsi panaudoti būtent tada, kai strigsi ir reikės papildomo įkvėpimo ar papildomos jėgos knygai pabaigti. 


Maxi


Maxi – Tu visiškai atsipalaiduoji, dalyvauji mokymuose visas 5 savaites, kuri knygą savo vaikui, po kiekvienos temos gali užduoti Tau rūpimus klausimus bendroje grupėje ir gauti atsakymus. Plius kiekvieną savaitę pagal mokymosi temą gauni mano asmeninę akademinės valandos konsultaciją telefonu savo būsimai knygai pastiprinti. Viso 5 konsultacijos iš anksto suderintu mums abiems patogiu laiku. 


     Esant poreikiui ir galimybėms, bus galima tartis dėl papildomų asmeninių konsultacijų. Kad visiems mokymų dalyviams galėčiau skirti pakankamai dėmesio ir laiko, į mokymų grupę galiu priimti ribotą dalyvių skaičių. Registruokitės nemokamai konsultacijai dabar, kad tikrai patektumėte į grupę :)

Registruokis nemokamai konsultacijai

 

 Kuris mokymų paketas Tau naudingiausias?

     Suprantu, kad dabar Tau kyla daug klausimų: gal abejoji, gal nežinai nuo ko pradėti, gal trūksta informacijos. Padarome taip – spausk mygtuką Registruotis, trumpai parašyk apie save, ir aš su Tavim susisieksiu. Pokalbio metu Tu pajusi, kokią naudą gali gauti ir pats nuspręsi, kuris mokymų paketas Tau reikalingas, o tada užbaigsi registraciją. 

Registruokis nemokamai konsultacijai

 

Kokią naudą Tu pasiimsi iš šių mokymų?

     Svarbiausia, po šių mokymų Tu:

  • žinosi visą knygos kūrimo kelią;
  • galėsi lengvai sukurti antrą, trečią ir kitas knygas;
  • įgysi naujų įgūdžių, kuriuos bet kada galėsi tobulinti savarankiškai;
  • padovanosi savo vaikui stebuklą ir nuostabų vaikystės prisiminimą;
  • parodysi gražų pavyzdį, kad panorėjus – viskas įmanoma;
  • turėsi 5 savaites pozityvaus laiko sau – su svajonėmis, kūryba ir bendraminčių komanda;
  • praturtinsi savo gyvenimą naujomis pažintimis.  
Registruokis nemokamai konsultacijai


     Mano drauge, visa širdimi noriu, kad Tu iš šių mokymų išsineštum realų apčiuopiamą rezultatą, ir po 5 savaičių galėtum padovanoti knygą savo vaikui. Jau įsivaizduoju knygos gimtadienio šventę Tavo namuose ir laimingas vaiko akis, kai jis laikys savo rankelėse jam parašytą knygą! Būkime laimingi, darydami tai, kas džiugina ir įkvepia svajoti!

Registruokis, ir susitikime mokymuose!

Jei turite klausimų apie šiuos nuotolinius mokymus, parašykite el.p. info@abcpilis.lt

 
Parašykite
Apie